YER TESPİT

Alanında uzman çalışanlarımız tarafından montajı yapılacak kule vinç model teknik özeliklerine göre zemin beton projesine ve imalat saha durumuna ayrıca yürüyüş hat (ray) belirlenmesi kousunda teknik destek.

DEMONTAJ

İmalatı bitmiş sahalarda makinanın (kule vinç) sökülmesi ve sağlıklı gerekli güvenlik önlemleri alınarak tırlarla firmaların makina parklarına sevkiyatı.

YÜKSELTME, YÜRÜTME

Ayrıca kule vinç’lerde yükseltme, yürütme işleri ekiplerimiz tarafından hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Çözülemeyecek hiç bir sorun yoktur.

YEDEK PARÇA

Elektrik ve elektronik parçaların tamamı yurt içi ve yurt dışından temin edilir. Temin edilemeyen parçalar ustalarımız tarafından imkanlar ölçüsünde yerinde tespit yapılırak teknik çizimleri yapılır ve imalatı sağlanır. 10 yaşın üstünde makinalarda sık yaşanılan bu sıkıntı elimizden geldiğince giderilmeye özen gösterilir.

ELEKTRİK PANO İMALAT, TAMİRATI

Elektrik panoları her marka modele özel plc siteminde modernize edilir. bu sayede makinalarınızdaki elektrik karmaşasından kurtulursunuz. pano imalatlarımız maksimum 1-3 gün içinde bitirilmekte ve makinalar çalışır hale getirilmektedir. modernizasyon işlemlerinin makinaların demontaj’ı veya iş yükünün az olduğu dönemlerde yaptırılması önerilir.

MONTAJ

Her marka ve model kule vinç kurulması, ayrıca 10 yaşın üstünde olan makinalarda temin edilemeyen parçaların tasarımı ve imalatının yapılarak sorunsuz güvenli çalışır hale getirmek

DEPLASMAN

Aynı imalat sahası içinde en hızlı şekilde kule vinçlerin sökülerek farklı yere taşınması. İş süresi bir aksilik olmadığı taktirde  (işveren tarafından talep edilen techizat ve makina temin edilmesinden itibaren) ortalama 2-3 gün.

PERİYODİK BAKIM, ONARIM

Demontaj sonrasında kule vinçler şirketimiz atölyelerine alınarak elektrik pano (isteğe bağlı modernizasyon plc) kabin, motor, dişliler, halatlar ve tüm oynar aksamların kontrolü bakım tamiri yapılır.

7/24 DESTEK, SERVİS

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Ahenk Kule Vinç, elektrik makina olarak temel prensiplerimizle temel ihtiyaçlarınızın buluştuğu her konuda sizlere hizmet vermeye hazırız. 7/24 servislerimizle kalıcı çözümler sunarak bizler güvenli hizmet vermeyi, yüzünüzdeki mutluluk ve huzur ifadeleriyle birleştirmek istiyoruz. Bizlere ihtiyaç duyacağınız anda, tecrübe ve bilgi birikimimizi, en deneyimli personelimizle, en çağdaş yöntemlerle hizmetinize sunmayı teklif ediyoruz.