YER TESPİT

Alanında uzman çalışanlarımız tarafından montajı yapılacak kule vinç model teknik özeliklerine göre zemin beton projesine ve imalat saha durumuna ayrıca yürüyüş hat (ray) belirlenmesi kousunda teknik destek.

DEPLASMAN

Aynı imalat sahası içinde en hızlı şekilde kule vinçlerin sökülerek farklı yere taşınması. İş süresi bir aksilik olmadığı taktirde  (işveren tarafından talep edilen techizat ve makina temin edilmesinden itibaren) ortalama 2-3 gün.

YÜKSELTME, YÜRÜTME

Ayrıca kule vinç’lerde yükseltme, yürütme işleri ekiplerimiz tarafından hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Çözülemeyecek hiç bir sorun yoktur.

MONTAJ

Her marka ve model kule vinç kurulması, ayrıca 10 yaşın üstünde olan makinalarda temin edilemeyen parçaların tasarımı ve imalatının yapılarak sorunsuz güvenli çalışır hale getirmek

DEMONTAJ

İmalatı bitmiş sahalarda makinanın (kule vinç) sökülmesi ve sağlıklı gerekli güvenlik önlemleri alınarak tırlarla firmaların makina parklarına sevkiyatı.

PERİYODİK BAKIM, ONARIM

Demontaj sonrasında kule vinçler şirketimiz atölyelerine alınarak elektrik pano (isteğe bağlı modernizasyon plc) kabin, motor, dişliler, halatlar ve tüm oynar aksamların kontrolü bakım tamiri yapılır.

7/24 DESTEK, SERVİS

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Ahenk Kule Vinç, elektrik makina olarak temel prensiplerimizle temel ihtiyaçlarınızın buluştuğu her konuda sizlere hizmet vermeye hazırız. 7/24 servislerimizle kalıcı çözümler sunarak bizler güvenli hizmet vermeyi, yüzünüzdeki mutluluk ve huzur ifadeleriyle birleştirmek istiyoruz. Bizlere ihtiyaç duyacağınız anda, tecrübe ve bilgi birikimimizi, en deneyimli personelimizle, en çağdaş yöntemlerle hizmetinize sunmayı teklif ediyoruz.