ELEKTRİK PANO İMALAT, TAMİRATI

Elektrik panoları her marka modele özel plc siteminde modernize edilir. bu sayede makinalarınızdaki elektrik karmaşasından kurtulursunuz. pano imalatlarımız maksimum 1-3 gün içinde bitirilmekte ve makinalar çalışır hale getirilmektedir. modernizasyon işlemlerinin makinaların demontaj\’ı veya iş yükünün az olduğu dönemlerde yaptırılması önerilir.

YEDEK PARÇA

Elektrik ve elektronik parçaların tamamı yurt içi ve yurt dışından temin edilir. Temin edilemeyen parçalar ustalarımız tarafından imkanlar ölçüsünde yerinde tespit yapılırak teknik çizimleri yapılır ve imalatı sağlanır. 10 yaşın üstünde makinalarda sık yaşanılan bu sıkıntı elimizden geldiğince giderilmeye özen gösterilir.

KUMANDA MODÜLLERİ

Her türlü kumanda modülü (elektirikli ve mekanik) tamiratı.

BOBİNAJ

Her türlü motor tamiratı (tüm aksamları dahil) yapılmakta olup kule vinçler ve orta ağır iş makinaları, atölye makinaları, taş ocakları, dalgıç motorlar ve benzer alternatör bobinaj motorların tamamı atölyemizde sarılmaktadır.

KOLEKTÖR

Her türlü kolektör tamiratı imkanlar ölçüsünde kolektör çalışma prensiplerinden çıkmadan balans işlemi yapılır.

7/24 DESTEK, SERVİS

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Ahenk Kule Vinç, elektrik makina olarak temel prensiplerimizle temel ihtiyaçlarınızın buluştuğu her konuda sizlere hizmet vermeye hazırız. 7/24 servislerimizle kalıcı çözümler sunarak bizler güvenli hizmet vermeyi, yüzünüzdeki mutluluk ve huzur ifadeleriyle birleştirmek istiyoruz. Bizlere ihtiyaç duyacağınız anda, tecrübe ve bilgi birikimimizi, en deneyimli personelimizle, en çağdaş yöntemlerle hizmetinize sunmayı teklif ediyoruz.