BİZ KİMİZ?

2011 yılında kule vinç montaj, demontaj ve elektrik pano tamirat servis ve bakım işlerine başlayan firmamız 2012 yılında öncelikle şahıs şirketi 2012 Temmuz ayı itibariyle Limited Şirketi olmuştur. Böylelikle ileriye dönük kurumsalaşma adına ilk miheng taşlarını atmıştır. Ankara Ostim sanayi bölgesinde bulunan elektirik pano ve  bobinaj atolyemiz ile de her türlü elektrik, elektronik, motor, Bobinaj işlerini bünyemizde hızlı bir şekilde tamiratını veya sıfırdan imalatını yapabilmekteyiz.

Şirketimiz, kule vinç teknik servis ve bakım hizmetleri konularında siz değerli müşterilerimize en iyi ve garantili hizmeti vermek sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip ederek amaca uygun ihtiyaçları belirlemek noktasında bir görev yüklenmiştir.Bu amaçla, hizmet verdiğimiz bütün işletmelerde çalışırken bağlı olduğumuz temel prensiplerimizden asla taviz vermemek ve işimizi en düzgün, en dikkatli bir şekilde yapmamız gereğinin bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ

Sektörde yetişmiş lisanslı eleman açığını kapatmak ve mesleki yeterliliği bulunmayan insanımızı iş hayatına, topluma kazandırmaktır. Bu konuda sözde kalmamak ve Türkiyede Avrupada ki etkinlikleri seminerleri , fuarlar, eğitimleri takip etmek şirketimiz ve sektörümüz çalışanlarının katılımını sağlamak ve ülkemizde yasal bir zemini olmayan KULE VİNÇ servis yetki ve eğitim zeminine öncü olmak. Konuyla ilgili çalışmaları yayınlamak.

Şirketimiz, Kule Vinç teknik servis ve bakım hizmetleri konularında siz değerli müşterilerimize en iyi ve garantili hizmeti vermek,
Sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip ederek amaca uygun ihtiyaçları belirlemek noktasında bir görev yüklenmiştir.
Bu amaçla, hizmet verdiğimiz bütün işletmelerde çalışırken bağlı olduğumuz temel prensiplerimizden asla taviz vermemek ve
İşimizi en düzgün, en dikkatli zamanında  yapmamız gereğinin bilincindeyiz.

VİZYONUMUZ

Sektörümüze yeni ürünler kazandırmak, inşaat, yükleme, taşıma,maden ve liman sektöründe en iyileri hak ettiğine inandığımız müşteri kitlemizin karlılığını arttırmak amacıyla dünya çapında başarıları olan markaları ve onların kaliteli ürünlerini “Daha Yükseklere Layıksınız”anlayışıyla sizlerin hizmetine sunmak temel hedefimizdir. İş güvenliği ile insan hayatına ve insan haklarına saygı vizyonumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli hizmet konusuna tecrübeli, eğitimli gerekli lisans yeterlilik belgelerine sahip kişi ve kuruluşlarca verilir. Bu nedenledir ki geleceğin mesleği olarak görebileceğimiz sektörümüzde , eğitimin önemini her fırsatta vurgulamak ve sektörümüzün öncüsü firmalarla gerekli diyaloglara girerek en az üç ilde Meslek Lisesi bünyesinde bölüm oluşturmak bu konuda çalışmalar yapmak ve ya çalışma yapan eğitimci, firma, dernek ve kuruluşlara destek vermek. Kaliteli ve çağdaş hizmet, yetişmiş personel,  hassas görev anlayışı, modern ve estetik bakış açısı, hepsi vizyonumuzu oluşturan çalışma prensiplerimizdir.